LFF II lyga Vakarų zona: Dvejos atkaklios rungtynės sekmadienį

17/08/2010 14:21

Sekmadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse Klaipėdoje ir Salantuose buvo sužaistos dvejos atkaklios rungtynės.
Klaipėdoje “Akademijos” komanda pirmajame kėlinyje nesugebėjo išlaikyti įgytos vieno įvarčio persvaros (1:1), o pergalingą įvartį klaipėdiečiui Lukui Jonušui pavyko įmušti tik 84 min (2:1).
Salantuose rungtynės klostėsi taip pat permainingai. Jau dešimtąją rungtynių minutę “Salnatas” išsiveržė į priekį, o pačioje kėlinio pabaigoje “Žvelgaičio” žaidėjams pavyko atstatyti pusiausvyrą. Komandoms žaidžiant gan atvirą futbolą, rungtynėms baigiantis pavyko abejoms pasižymėti – likus apie penkioliką minučių Vytautas Mituzas stipriu smūgiu antrą kartą pasiuntė kamuolį į “Salanto” vartus, bet likus kelioms minutėms šeimininkai rezultatą išlygino 2:2

64. "Akademija“ - „Akmenės-SC“ 2:1 (1:1)

Teisėjas – D. Rumšas, asistentai M. Kažemėkas ir G. Arakelianas.
Įvarčiai: 24 min. V. Čižauskas (1:0), 35 min. R. Purtokas (1:1), 84 min. L. Jonušis (2:1).
Įspėjimai: 56 min. V. Rubel (“Akmenės-SC), 66 min. Š. Barakauskas(“Akmenės-SC), 75 min. R. Borusas (“Akademija”).

65. „Salantas“ - „Žvelgaitis“ 2:2 (1:1)
Teisėjas – T. Lavrinavičius, asistentai L. Jakas ir V. Gerasimovas
Įvarčiai: 10 min. K. Piluckis (1:0), 44 min. V. Mituzas (1:1), 76 min. V. Mituzas (1:2), 84 min. J. Kurbangalijevas (2:2).

Įspėjimai: 38 min. M. Kulikauskas (“Žvelgaitis”), 41 min. Ra. Grikšas (“Salantas”), 65 min. A. Raklinskis (“Žvegaitis”), 70 min. R. Rudauskas (“Žvelgaitis”), 90 min. J. Kurbangalijevas (“Salantas”).