LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės

24/08/2010 09:08

Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse pergales iškovojo Telšių „Masčio“, Akmenės „Akmenės-SC“ ir Kuršėnų „Ventos“ komandos.
Žagarėje daug vargo pirmajame kėlinyje turėjęs „Mastis“, po pertraukos sugebėjo palaužti „Žvelgaičio“ komandos pasipriešinimą ir įtikinamai laimėti rezultatu 6:2. Net keturis telšiečių įvarčius įmušė Vitalijus Bartkevičius.
Gargžduose „Bangelės“ komanda patyrė jau dvyliktą pralaimėjimą išeilės 1:2 nusileidusi „Akmenės-SC“ komandai.
Kuršėnuose pirmenybių lyderė „Venta“ atkaklioje dvikovoje 3:0 įveikė Plungės „Babrungo“ komandą.

XIV turas
2010 08 21

66. 14.00 val. „Žvelgaitis“ - „Mastis“ 2:6 (2:3)
Teisėjas – N. Jokubauskas, asistentai J. Mingėla ir M. Lešinskas.
Įvarčiai: 13 min. M. Kumža (0:1), 18 min. E. Misevičius (1:1), 21 min. R. Prokopenko ( į savo vartus) (1:2), 41 min. V. Barkevičius (1:3), 44 min. A. Valantinas (2:3), 53 min. V. Barkevičius (2:4), 78 min. V. Bakevičius (2:5), 88 min. V. Barkevičius (2:6).
Įspėjimai: 22 min. N. Dargevičius („Mastis“), 70 min. Ž. Lukošius („Mastis“)

67. 14.00 val. „Bangelė“ - „Akmenės-SC“ 1:2
Teisėjas – A. Mazalas, asistentai V. Gerasimovas ir L. Jakas.
Įvarčiai: 29 min. K. Januitis (0:1), 50 min. E. Paulauskas (1:1), 90 min. K. Januitis (1:2).
Įspėjimai: 47 min. M. Bitinas ("Bangelė"), 65 min. K. Januitis ("Akmenės-SC), 85 min. E. Grudys ("Bangelė").

68. 16.00 val. „Venta“ - „Babrungas“  3:0 (1:0)
Teisėjas – J. Mačikunytė, asistentai E. Amšėjus ir M. Jankevičius.
Įvarčiai: 18 min. T. Kavolis (0:1), 74 min. T. Kavolis (0:2), 79 min. A. Budvytis (į savo vartus) (0:3).
18 min. T. Kavolis nerealizavo 11 metrų baudinio.
Įspėjimai: 23 min. A. Budvytis („Babrungas“), 28 min. A. Miknius („Babrungas“), 28 min. M. Grigutis („Babrungas“), 77 min. A. Vestartas („Venta“)