LFF II lyga Vakarų zona: "LICS-Žygio" pirmoji ir "Ventos" penktoji pergalė

08/05/2010 16:27

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse ketvirtadienį sužaistos dvejos rungtynės. Žagarėje „LICS-Žygis“ įtikinamai 6:1 nugalėjo „Bangelę“ bei iškovojo pirmąją vietą. Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje sugebėjo įgyti trijų įvarčių persvarą (4:1), kurią antrajame kėlinyje dar labiau padidino.
Kitose rungtynėse lyderė „Venta“ pirmojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą įveikusi „Akmenės-SC“ komandos gynybą, antroje rungtynių pusėje dar porą kartų pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą ir iškovojo pergalę rezultatu 3:0. Tai buvo jau penktoji „Ventos“ pergalė šių metų pirmenybėse.

26.
 „LICS-Žygis“ – „Bangelė“ 6:1 (4:1)
Teisėjas – M. Lukjančiukas (Šiauliai), asistentai – J. Lukjančiukas (Šiauliai) ir M. Jankevičius (Šiauliai)
Įvarčiai: 19 min. M. Sabas (1:0), 20 min. A. Marcinkevičius (1:1), 26 min. K. Daškus (2:1), 42 min. M. Bitinas (į savo vartus) (3:1), 43 R. Rudauskas (4:1), 74 min. D. Mincevičius (5:1), 88 min. K. Daškus (6:1).
Įspėjimai: 50 min. M. Sabas („LICS-ŽYGIS“).

27. „Venta“ – „Akmenės-SC“ 3:0 (1:0)
Teisėjas – A. Movsiasjanas (Joniškis), asistentai –  M. Jackus (Šiauliai) ir E. Amšėjus (Šiauliai)
Įvarčiai: 45 min. T. Šimkauskas (1:0), 62 min. R. Stankus (2:0), 68 min. D. Kavolis (3:0).
Įspėjimai: M. Jonušas („Venta“)
Pašalinimai: M. Jonušas (už antrą įspėjimą) („Venta“)