LFF II lyga Vakarų zona: "Akmenės-SC" komandos antroji pergalė

07/06/2010 16:32

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse „Akmenės-SC“ komanda penktadienį iškovojo antrąją pergalę, 3:1 įveikusi „LICS-Žygis“ ekipą. Po Klaudijaus Januičio įvarčių 17-ąją ir 50-ą rungtynių minutėmis, "Akmenės-SC“ pirmavo rezultatu 2:0. Vėliau Vytautas Mituzas dar labiau padidino šeimininkų persvarą (3:0), o 77-ąją rungtynių minutę „LICS-Žygis“ žaidėjas  Kęstutis Daškus įmušė paguodos įvartį (3:1).

32.
„Akmenės-SC“ – „LICS-Žygis“ 3:1 (1:0)
Teisėjas – N. Jokubauskas (Kuršėnai), asistentai –  M. Lešisnkas (Šiauliai) ir M. Lukjančiukas (Šiauliai)
Įvarčiai: 17 min. K. Januitis (1:0), 50 min. K. Januitis (2:0), 71 min. V. Mituzas (3:0), 77 min. K. Daškus (3:1).
Įspėjimai: 15 min. D. Vištaitis („LICS-Žygis“), 68 min. N. Kukša („LICS-Žygis“), 89 min. J. Valančiauskas („LICS-Žygis“).