LFF II lyga Vakarų zona: IX turas

21/06/2010 12:21

LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse šeštadienį Naujojoje Akmenėje „Sanžilės“ komanda iškovojo pergalę 4:1 prieš šeimininkus „Akmenės-SC“ futbolininkus, nors pastarieji kurį laiką pirmevo 1:0. Bet dar iki pertraukos po 11 metrų baudinio išlyginę rezultatą ir antrajame kėlinyje įmušę tris įvarčius be atsako, Pasvalio „Sanžilės“ žaidėjai iškovojo penktąją pergalę pirmenybėse.

Kuršėnuose turėjo įvykti dvikova tarp „Ventos“ ir „LICS-Žygio“ komandų, tačiau „LICS-Žygio“ komandai neatvykus, „Ventos“ komandai įskaityta pergalė be žaidimo.
Radviliškyje įvyko centrinė turo dvikova tarp „Juventos-99“ ir „Sakuonos-Klarksono“, kurią rezultatu 2:0 laimėjo šiauliečiai. "Juventa-99" po Pauliaus Bieliausko ir Mindaugo Dėlkaus įvarčių, dar pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą. Be to 5-ąją rungtynių minutę šiauliečiai nerealizavo 11 metrų baudinio. "Sakuona-Klarksonas" po septynių pergalingų turų, patyrė pirmąjį pralaimėjimą pirmenybėse.

42. „Juventa-99“ - „Sakuona-Klarksonas“ 2:0 (2:0)
Teisėjas – M. Pomeckis (Panevežys), asistentai -  T. Gutauskas (Panevežys) ir J. Misevičius (Panevežys)
Įvarčiai: 9 min. P. Bieliauskas (1:0), 41 min. M. Dėlkus (2:0).
5 min. D. Kišla nerealizavo 11 metrų baudinio.
Įspėjimai: 66 min. I. Metelica ("Sakuona-Klarksonas"), 67 min. M. Jankevičius ("Juventa-99")

43.
 „Venta“ - „LICS-Žygis“ 3:0 (be žaidimo)
Teisėjas – V. Vasiliauskas (Telšiai), asistentai -  D. Norvaišas (Telšiai) ir M. Kasparavičius (Telšiai)

44. Akmenės-SC“ – „Sanžilė“ 1:4 (1:1)
Teisėjas – J. Mačikunytė (Šiauliai), asistentai – M. Jackus (Šiauliai) ir E. Amšėjus (Šiauliai)
Įvarčiai: 24 min. V. Rubel (1:0), 44 min. G. Žilinskas (11 m.) (1:1), 54 min. E. Stankevičius (1:2), 64 min. I. Niurka (1:3), 87 min. A. Smirnovas (1:4).
Įspėjimai: 22 min. E. Balandis („Sanžilė“), 22 min. V. Mituzas („Akmenės-SC“), 67 min. G. Žilinskas („Sanžilė“), 83 min. A. Smirnovas („Sanžilė“).