LFF II lyga Vakarų zona: Rezultatyvios šeštadienio dvikovos

01/07/2010 09:37

Šeštadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybėse sužaistos dvejos rezultatyvios rungtynės. Salantuose po atkaklios kovos „Salanto“ ir „Akmenės-SC“ komandos rungtynes baigė lygiosiomis 2:2. Dukart į priekį „Salanto“ komandą išvedė Karolis Norvilas, o „Akmenės-SC“ komandos žaidėjas Vytautas Mituzas dukart rezultatą išlygino.
Klaipėdoje vykusioje „Akademijos“ ir „Babrungo“ dvikovoje buvo įmušti net septyni įvarčiai. Svečiai įsibėgėjus antrajam kėliniui pirmavo net 3:0, o per 61-63 rungtynių minutes krito net trys įvarčiai -  du į „Babrungo“, vienas į „Akademijos“ vartus (2:4). Klaipėdiečiams tik pačioje rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą nuo varžovų iki minimumo 3:4. Tai buvo trečioji „Babrungo“ pergalė,
kuri leido pakilti į septintąją vietą.

49. „Salantas“ – „Akmenės-SC“ 2:2 (1:1)
Teisėjas – A. Mazalas (Klaipėda), asistentai – T. Lavrinavičius (Klaipėda) ir L. Jakas (Klaipėda)
Įvarčiai: 7 min. K. Norvilas (1:0), 21 min. V. Mituzas (1:1), 55 min. K. Norvilas (2:1), 80 min. V. Mituzas (2:2).
Įspėjimai: 10 min. M. Kvedaras („Akmenės-SC“), 29 min. K. Norvilas („Salantas“), 48 min. A. Rekašius, 77 min. T. Vainora („Salantas“), 82 min. R. Tautkus („Akmenės-SC“), 87 min. E. Stanikas („Salantas“).

50. „Akademija“ - „Babrungas“ 3:4 (0:1)
Teisėjas – T. Čeliauskas (Šilutė), asistentai -  M. Jazbutis (Šilutė) ir Mart. Jazbutis (Šilutė)
Įvarčiai: 13 min. N. Mockus (0:1), 53 min. T. Drozdovas (0:2), 58 min. R. Lubys (0:3), 61 min. Ž. Danielius (1:3), 62 min. R. Ruibys (1:4), 63 min. R. Žvingilas (2:4), 90 min. R. Žvingilas (3:4).
Įspėjimai: 59 min. A. Babachin („Akademija“), 62 min. R. Gibieža („Babrungas“), 86 min. M. Gricius („Akademija“), 89 min. R. Ruibys („Babrungas“).