LFF II lygos Vakarų zona: "Akmenės-SC" puikiai baigė pirmąjį ratą

05/07/2010 10:37

"AKMENĖS-SC" - "MASTIS" 6:1 (3:1)
Penktadienį LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių pirmąjį ratą puikia pergale baigė „Akmenės-SC“ komanda, kuri net 6:1 įveikė Telšių „Masčio“ žaidėjus. Šeimininkų nesutrikdė pirmąją rungtynių minutę įsimuštas įvartis į savus vartus, o per abu kėlinius įmušę po tris įvarčius, iškovojo trečiąją pergalę pirmenybėse.
Sužaidus po dešimt rungtynių Telšių „Masčio“ komandos sąskaitoje 13 taškų, o „Akmenės-SC“ iškovojo 10 taškų.

51
. „Akmenės SC“ - „Mastis“ 6:1 (3:1)
Teisėjas – A. Movsiasianas (Joniškis), asistentai -  M. Jackus (Šiauliai) ir M. Jankevičius (Šiauliai).
Įvarčiai: 1 min. V. Rubel (į savo vartus) (0:1), 7 min. N. Stankus (1:1), 24 min. V. Mituzas (2:1), 38 min. A. Kievišas (į savo vartus) (3:1), 49 min. N. Stankus (4:1), 58 min. Š. Barakauskas (5:1), 67 min. K. Januitis (6:1).
Įspėjimai: D. Barakauskas (Akmenės-SC), Š. Barakauskas (Akmenės-SC), M. Kasparavičius (Mastis).