LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės (papildyta 2010 05 08)

08/05/2010 16:27

Trečiasis LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybių turas prasidėjo dvejomis rezultatyviomis ir viena atkaklia dvikova. Telšiuose „Mastis“ pralaimėjęs pirmąjį kėlinį (0:1), antrajame sugebėjo palaužti ir net 5:1 įveikti dešimtyje likusią „LICS-Žygio“ komandą. Tokiu pačiu rezultatu baigėsi dvikova N. Akmenėje, kur „Akmenės-SC“ vienuolikė 5:1 įveikė Gargždų „Bangelės“ jaunuosius futbolininkus.
Atkakliausia penktadienio dvikova vyko Salantuose – „Sakuona-Klarksonas“ rungtynių pradžioje sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau baigiantis pirmam kėliniui buvo iš aikštės pašalintas šios komandos žaidėjas. Antrajame kėlinyje vykusi apylygė atkakli abiejų komandų dvikova taip ir baigėsi minimalia 1:0 „Sakuonos-Klarksono“ persvara.

Šeštadienį Plungėje "Babrungas" minimaliu skirtumu 0:1 pralaimėjo pirmenybių lyderei Kuršėnų "Ventai", kuri iškovojo trečiąją pergalę išeilės.

III turo rezultatai:
11 . „Mastis“ – LICS-Žygis“ 5:1 (0:1)

Teisėjas – A. Mazalas (Klaipėda), asistentai – V. Gerasimovas (Klaipėda) ir L. Jakas (Klaipėda)
Įvarčiai: 35 min. K. Daškus (0:1), 54 min. V. Vasiliauskas (1:1), 62 min. V. Barkevičius (2:1), 75 min. V. Barkevičius (3:1), 79 min. K. Jankauskas (4:1), 85 min. V. Barkevičius (5:1).
Įspėjimai: 31 min. M. Šliogeris („Mastis“), 65 min. M. Sabas („LICS-Žygis“), 68 min. K. Jankauskas („Mastis“).
Pašalinimai: 50 min. J. Valančiauskas („LICS-Žygis“).

12 . „Akmenės-SC“ – „Bangelė“5:1 (3:0)

Teisėjas – E. Amšėjus (Šiauliai), asistentai – J. Mačikunytė (Šiauliai) ir M. Lešinskas (Šiauliai)
Įvarčiai: 14 min. V. Mituzas (1:0), 30 min. K. Januitis (2:0), 43 min. K. Januitis (3:0), 57 min. V. Mituzas (4:0), 63 min. V. Rubel (5:0), 87 min. A. Bitinas (5:1).
Įspėjimai: 10 min. A. Švažas („Akmenės-SC“), 13 min. S. Šiaulytis („Bangelė“), 29 min. E. Grudys („Bangelė“), 86 min. K. Januitis („Akmenės-SC“).

14. „Salantas“ – „Sakuona-Klarksonas“ 0:1 (0:1)
Teisėjas – D. Rumšas (Palanga), asistentai -  A. Arakelianas (Palanga) ir G. Arakelianas (Palanga)
Įvartis: 5 min. M. Šimkus („Sakuona“).
Įspėjimai: 40 min. E. Gaigalas („Sakuona-K.“), 72 min. Re. Grikšas („Salantas“), 77 min. R. Stonys („Sakuona-K.“), 82 min. A. Kurbangalijevas („Salantas“).
Pašalinimai: 45 min. M. Valskis ("Sakuona-K.")

13.  „Babrungas“ – „Venta“ 0:1 (0:1)
Teisėjas – A. Šeškus (Palanga), asistentai – G. Arakelian (Palanga) ir T. Lenkauskas (Gargždai)
Įvartis: 24 min. T. Kavolis (0:1)
Įspėjimai: 5 min. M. Grigaitis („Babrungas“), 30 min. A. Ankudinovas („Venta“), 77 min. A. Vestartas („Venta“), 85 min. R. Budrys („Babrungas“).